logo

Тернопільська міська

Дитяча комунальна лікарня

Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Графік прийому вузькими спеціалістами з 21.05.2018 по 25.05.2018

                    Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти дитини

                                                                                                                                                     

 

      П. І. Б.

 понеділок

 вівторок

  середа

  четвер

п’ятниця

Зав. відділен.

508

Гомза І.М.

08.30-15.00

08.30-15.00

стаціонар

12.30-15.00

08.30-15.00

ЛКК

12.30-15.00

 

 

ЛОР

 

 

 

 

509,  501

 

Хабаров А.В.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

д/інв.

п/о

11.20-14.30

Котик Т.Г.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

д/інв.

Бондаренко Р.Л.

вій

сь

ко

ма

т

Башинський В.А.

п/о

08.10-11.00

п/о

08.10-11.00

08.10-11.00

Ласкова Г.П.

декрет

на

від

пуст

ка

Середа В.Г.

щорічна

відпустка

до

31.05.

2018 р.

 

ортопед

28

Кватира О.М.

08.10-14.30

13.30-19.50

п/о

13.30-19.50

08.10-14.30

Дзюбановська Н.М

п/о

08.10-14.30

13.30-19.50

п/о

13.30-19.50

Бабаян Р.А.

13.30-19.50

п/о

08.10-14.30

08.10-14.30

п/о

 

хірург

405

Дивоняк М.Д.

13.30-19.50

п/о

13.30-19.50

п/о

13.30-19.50

Яцух  А.Б.

п/о

13.30-19.50

п/о

13.30-19.50

п/о

 

уролог, 504

Мних Б.М.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 

гінеколог,504

Лопатка А.М.

13.30-19.50

08.10-14.30

08.10-11.00

стаціон

08.10-14.30

13.30-19.50

 

 

офтальмолог

503

Господарська  Л.М.

13.30-19.50

п/о

13.30-19.50

08.10-14.30

п/о

Крекотень  Т.І.

п/о

13.30-19.50

п/о

п/о

13.30-19.50

Беньковська Т.

декрет

на

від

пуст

ка

Гулима І.Є.

-------

-------

стаціон.

14.00-18.00

-------

 

 

невролог

502

Коршовська М.Г.

13.30-19.50

13.30-19.50

д/інв.

13.30-19.50

п/о

Ковалькевич Г.Д.

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

д/інв.

Малиновська Н.Є.

17.00-19.50

11.00-14.00

п/о

11.00-14.00

08.10-11.00

Томчук Л.М.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

стаціон.

д/інв.

Кобрин О.М.

14.00-17.00

08.10-11.00

11.00-14.00

п/о

11.00-14.00

 

ендокринолог

ІІ поверх

Слободян Н.В.

08.10-14.30

ЛКК

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Хома Н.З.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

 

кардіолог,507

Дейнега Н.І.

к

у

р

с

и

 

Біла О.Б.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

                 

 

 

      П. І. Б.

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

гастроентеролог

        505

Камінська О.А.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

 

алерголог, 505

Рогатинська Р.В.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 

  дерматолог

         25

Шутурма В.Ф.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Кочан О.П.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

 

ФГ  ОГК

ІІІ п., 305 каб.

Мисаківська Н.Г.

-----

08.00-11.00

-----

08.00-11.00

-----

Дахим І.І. 

08.00-11.00

-----

08.00-11.00

-----

08.00-11.00

 

рентгенолог

ІІІ п., 302 каб.

Герасимчук В.В. 

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

Макарук К.В. 

14.00-20.00

09.00-15.00

14.00-20.00

09.00-15.00

14.00-20.00

 

рентген-

лаборант, ІІІ п  

Мисаківська Н.Г.

14.30-19.30

11.30-14.00

14.30-19.30

11.30-14.00

14.30-19.30

Дахим І.І. 

11.30-14.00

14.30-19.30

11.30-14.00

14.30-19.30

11.30-14.00

 

кабінет

функціональ-

ної

діагностики

511

Полотнянко С.З.

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

Остапчук Т.А.

09.10-16.30

09.10-16.30

12.30-19.50

12.30-19.50

09.10-16.30

ЕКГ

09.00-19.30

09.00-19.30

09.00-19.30

09.00-19.30

09.00-19.30

ЕХО-кардіоскопія

14.30-17.00

14.30-17.00

12.00-14.30

12.00-14.30

14.30-17.00

Спірографія

13.00-14.00

-------

08.10-09.10

-------

13.00-14.00

 .

    УЗД, 510

Ландяк Е.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

08.30-15.30

12.30-19.30

08.30-15.30

  

 плеоптичний

      кабінет

         506

Теслюк Л.З.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Непріла О.С.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Кульчицька Н.Б.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Кузів Г.В.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Дацишин І.І.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

 

логопед

 

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

 

психіатр

24, 25

Сотник О.І.

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.00

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

11.00-15.30

09.00-13.30

13.00-17.00

психолог,  24

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

11.00-15.30

09.00-13.30

13.00-17.00

    

 Зав. консультативно-діагностичним  відділенням                                                   І.М.ГОМЗА 

 

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»