logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Графік прийому вузькими спеціалістами з 01.06.2020 по 05.06.2020

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що прийом вузькими спеціалістами ваших діток за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти

 

 

Поверх

Кабінет

ПІП

Понеділок

01.06.2020

Вівторок

02.06.2020

Середа

03.06.2020

Четвер

04.06.2020

П’ятниця

05.06.2020

Ортопед

IIІ

28

Кватира О.М.

П/О

14.00-17.00

П/О

14.00-17.00

П/О

IIІ

28

Дзюбановська Н.М

08.10-11.00

П/О

14.00- 17.00

П/О

08.10-11.00

IIІ

28

Бабаян Р.А.

В І

Д

П У

С Т

К А

Хірург

IV

405

Дивоняк М.Д.

14.00-15.40

лкк

14.00-15.40

14.00-15.40

14.00-15.40

14.00-15.40

IV

405

Яцух А.Б.

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

Ендокринолог

ІІ корпус

 

Слободян Н.В.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

ІІ корпус

 

Хома Н.З.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

Пульмонолог

ІІ корпус

 

Івахів-Тендюк О.М.

13.30-19.50

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

Імунолог

ІІ корпус

 

Черняк Т.Р.

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

08.30-15.00

Дерматолог

ІІ корпус

 

Шутурма В.Ф.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

ІІ корпус

 

Кочан О.П.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

ФГ ОГК

III

305

Мисаківська Н.Г.

В І

Д

П У

С Т

К А

III

305

Дахим І.І.

11.20-14.00

11.20-14.00

11.20-14.00

11.20-14.00

11.20-14.00

Лікарі рентгенологи

III

302

Герасимчук В.В

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

III

302

Макарук К.В.

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

Рентгенографія

III

 

Мисаківська Н.Г.

В І

Д

П У

С Т

К А

III

 

Дахим І.І.

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

Логопед

ІІ корпус

 

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

ІІ корпус

 

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

Психолог

ІІ корпус

 

Новосад О.Г.

12.00-16.00

10.00-14.00

12.00-16.00

10.00-14.00

08.00-12.00

Психіатр

ІІ корпус

25

Сотник О.І.

12.30-19.00

08.30-15.00

08.30-15.00

12.30-19.00

08.30-15.00

ІІ корпус

24

Мурза Л.Л.

В І

Д

П У

С Т

К А

ЛОР

V

508

Гомза І.М.

13.50-15.20

13.50-15.20

13.50-15.20

13.50-15.20

13.50-15.20

V

509

Хабаров А.В

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

V

509

Котик Т.Г.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

V

509

Ласкова Г.П

08.10-14.30

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

V

501

Гринюк О.Б.

щорічна

від

пустка

до

20.06.20

V

501

Бондаренко Р.Л.

вій

сь

ко

ма

т

V

501

Качор М.С.

декрет

на

від

пуст

ка

Уролог

V

504

Мних Б.М.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Гінеколог

V

504

Лопатка А.М.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

V

504

Батракова Ю.О.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

Офтальмолог

V

503

Господарська Л.М.

08.00-11.00

08.00-11.00

п/о

08.00-11.00

п/о

V

503

Крекотень Т.І.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

д/с № 27

13.30-19.50

V

503

Беньковська Т.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

V

503

Гулима І.Є.

-------

-------

14.00-18.00

14.00-18.00

-------

Невролог

V

502

Коршовська М.Г.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

13.30-19.50

V

502

Ковалькевич Г.Д.

п/о

14.00-17.00

17.00-19.50

11.00-14.00

11.00-14.00

V

502

Малиновська Н.Є.

від

пустка

без

збере

ження

V

502

Томчук Л.М.

08.10-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

V

502

Кобрин О.М.

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

п/о

08.00-11.00

Кардіолог

V

507

Біла О.Б.

декрет

на

від

пуст

ка

V

507

Дейнега Н.І.

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

Гастроентеролог

V

505

Глинчак Л. В.

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

08.10-14.30

Алерголог

V

505

Дідух Р.В.

декрет

на

від

пуст

ка

Кабінет функціональної діагностики

V

511

Полотнянко С.З.

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

V

511

Остапчук Т.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

V

511

ЕКГ

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

08.30-19.30

V

511

ЕХО

14.30-17.00

14.30-17.00

12.00-14.30

12.00-14.30

14.30-17.00

УЗД

V

510

Ландяк Е.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

08.30-15.30

12.30-19.30

08.30-15.30

Плеоптичний кабінет

V

506

Теслюк Л.З.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Непріла О.С.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

V

506

Кульчицька Н.Б.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Кузів Г.В.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

V

506

Дацишин І.І.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Інфекціоніст

ІІ корпус

108

Івахів О.О.

08.00-11.00

12.00-15.00

08.00-11.00

12.00-15.00

08.00-11.00

ІІ корпус

108

Гомза Т.Т.

11.00-14.00

09.00-12.00

11.00-14.00

09.00-12.00

11.00-14.00

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»