logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська міська
Дитяча комунальна лікарня
Гаряча лінія працює з 9-00 до 14-00
+38 (0352) 52-34-98

Правила безпеки на літньому пікніку з дитиною

Якщо ви відправилися на пікнік із дитиною до року, то, природно, ви йому не поясните, що можна робити і чого не можна. І в принципі вона завжди при вас: чи то в колясці,  чи то на руках або поруч на покривалі. Тобто завжди у полі зору, чого не скажеш про дітей від 3-х років і більше. А ось таким діткам потрібно пояснювати, як вона повинна себе вести на природі ( пояснювати потрібно доступно і дохідливо). Наприклад:

Що на пікніку не слід робити дітям:

  • Роззуватися і ходити босоніж, тому що вона може наколоти ноги колючими рослинами, гострими камінчиками, сучками від дерев, осколками скла і, відповідно, розповісти, що якщо вона не послухає і не зрозуміє рекомендацій батьків, і пошкодить ногу, то це загрожує потраплянням у лікарню.
  • Збирати і, тим більше, їсти будь-які ягоди, гриби і рослини. Чим це загрожує? Знову ж, попаданням у лікарню, але тільки вже в інфекційне відділення, із промиванням шлунка і т.д. До того ж, у неї може з'явитися нудота і блювота, не виключений пронос. Тому, якщо вона не знайома із будь-якою ягодою, то нехай краще запитає у вас. І розкажіть, що після таких отруєнь малюк довго не зможе їсти, наприклад, свої улюблені продукти, тому що йому доведеться сидіти на дієті.
  • Якщо ви виїхали на природу, де знаходиться річка, озеро і т. д., розкажіть дитині, що воду з таких водойм пити не можна, тому що можна підхопити кишкову інфекцію. У цьому випадку, ви самі проявляйте ініціативу і пропонуйте частіше пити воду, яку взяли з собою на пікнік.
  • І найголовніше: ставте під заборону купання у водоймах без вашого нагляду.
  • Де б ви не знаходилися, на галявині, біля водойми, на піску, у лісі і т.д., дитина не повинна брати в руки незнайомі предмети. Вони можуть бути вибухонебезпечними. 
  • Збираючись на пікнік, ви повинні врахувати, що перебування під прямими сонячними променями загрожує сонячним ударом і опіками на шкірі. І щоб із вашою дитиною не трапилася така проблема, заздалегідь подбайте про одяг. Одягати дитину краще в легкий, не облягаючий одяг світлих тонів із натуральних тканин. Це можуть бути біла футболка та шортики або легкий сарафанчик. І головний убір (кепка, панамка, легка косиночка, бейсболка) обов'язкові, навіть якщо не дуже сонячно. Тому що і при такій погоді можна отримати тепловий удар. І щодо взуття: воно повинне бути зручним, із закритими п'ятами і не ковзкою підошвою.

 

Читайте також

Контакти

Наша адреса:

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»

46002 Україна. м. Тернопіль вул. Клінічна 1а, 
(зупинка  «Обласна лікарня» проспект С.Бандери) 

E-mail: miskdut@ukr.net
Адміністратор сайту tmdl@ukr.net

 

 

«Здорові дітки - щасливі мами, щасливі мами - міцна сім'я!»